Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington

  • 98 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington Londen ligt in de Kensington wijk van Londen, op 14 minuten wandelen van het Natuurhistorisch Museum Londen en biedt ruimte aan maximaal 7 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

De accommodatie heeft een apart toilet voor uw comfort. Je vindt er ook een droger en handdoeken.

Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

De Kathedraal van Westminster ligt 3 km verder, terwijl het Albert Memorial op een paar stappen verwijderd van dit 2-badkamer appartement is. Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington van 98 m² is op rijafstand van 10 minuten vanaf de London Eye, op slechts 6-minuten loopafstand van de Royal Albert Hall gelegen. Het appartement is vlakbij Gloucester Road metrostation - het is op 200 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington Londen
The Courtfield By Nestor
Mobiele prijsaanbieding

The Courtfield By Nestor

8.5
Fantastisch 613 beoordelingen
346 m van de accommodatie
USD 198 USD 178
per nacht
2Br Flat In The Heart Of South Kensington
Mobiele prijsaanbieding

2Br Flat In The Heart Of South Kensington

440 m van de accommodatie
USD 372 USD 335
per nacht
Accomodo London South Kensington - Elegant 3 Bedroom Apartments Near Museums
Mobiele prijsaanbieding

Accomodo London South Kensington - Elegant 3 Bedroom Apartments Near Museums

8.1
Heel goed 220 beoordelingen
574 m van de accommodatie
USD 916 USD 824
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Kensington Olympia Train Station
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Patio
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington gelegen?
      Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington is in de Kensington wijk van Londen gesitueerd, op 14 minuten wandelen van het Natuurhistorisch Museum Londen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington?
      Populaire plekken in de buurt van Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington zijn onder andere de Kathedraal van Westminster, het Natuurhistorisch Museum Londen, de London Eye.
    • Hoeveel kost het om bij Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington te verblijven?
      Een overnachting in Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington kost £640.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Light of India en The Jam Cupboard restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington?
      Bij Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een oven, keukengerei en een vaatwasser.
    • Wat is de afmeting van Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington?
      Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington meet 98 m².
    • Is er een wasmachine in Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    19 km

    Treinstations

    Kensington Olympia Train Station
    1,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lovely 2 Bedroom Flat In The Heart Of Kensington Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten